KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11554343
nr 1155 4343
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, "Två träd", monogramsignerad TR -52,5/10, motivet: 16x21 ca, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:38:48
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist